BEFAŞ MEKATRONİK KABLO VE ENSTALASYONÜRÜNLERİ SATIŞI

Befaş Mekatronik olarak öncü dünya markalarının kablo ve enstalasyon ürünlerini uygun fiyatlarla ve kısa temrin süreleriyle pazarla buluşturuyoruz. Otomotiv sektörü başta olmak üzere, gıda, makina imalatı, ve diğer sektörlere de otomasyon ürünleri, kablo, kablo kanalı, özel kablolar, soketler tedariği yapan firmamız uzun yıllardır sektörde başarısını ispatlamıştır.

Satışımızda olan tüm kablo ve enstalasyon ürünleri, fiyat listelerimiz, tüm bayiliklerimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya fiyat teklifi almak için bizimle aşağıdaki bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

ÖNDE GELEN KABLO VE ENSTALASYON MARKALARI

Firmamız önde gelen kablo ve enstalasyon malzemesi imalatçılarının ürünlerini satışa sunuyor. Aşağıda firmamizin satışında olan kablo ve enstalasyon ürünlerinin bir kısmını anahtar kelimeler halinde listelenmiş şekilde bulabilirsiniz.

Prysmian kablo, Lapp kablo, Lapp özel kablolar, Lapp hareketli ortam kabloları, Birtaş Kablo, Pano içi kablo, Yüksek gerilim kabloları, Erse kablo, Bemis bağlantı kutuları, Bemis makina fişleri, Seval Kablo, Şafak rekor ve enstalasyon malzemeleri, Harting soketler, Harting özel makina soketleri, Kablo kanalları, CKS Hareketli kablo kanalları

ÜRÜN GÖRSELLERİ

SATIŞTAKİ ÜRÜNLERİN FİYAT LİSTELERİNİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İNDİRME SAYFASINA GİT