BEFAŞ MEKATRONİK SENSOR VE ALGILAMA ÜRÜNLERİ SATIŞI

Befaş Mekatronik olarak öncü dünya markalarının sensör ve algılama ürünlerini uygun fiyatlarla ve kısa temrin süreleriyle pazarla buluşturuyoruz. Otomotiv sektörü başta olmak üzere, gıda, makina imalatı, ve diğer sektörlere de sensor ve algılama ürünleri, sensor, sviç, basınç şalterleri, sıcaklık sensörleri, vb. tedariği yapan firmamız uzun yıllardır sektörde başarısını ispatlamıştır.

Satışımızda olan tüm sensor ve algılama ürünleri, fiyat listelerimiz, tüm bayiliklerimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya fiyat teklifi almak için bizimle aşağıdaki bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

ÖNDE GELEN SENSOR VE ALGILAMA MARKALARI

Firmamız önde gelen otomasyon malzemesi imalatçılarının ürünlerini satışa sunuyor. Aşağıda firmamizin satışında olan Sensor ve Algılama ürünlerinin bir kısmını anahtar kelimeler halinde listelenmiş şekilde bulabilirsiniz.

Turck sensör, Banner Sensör, Banner kablosuz haberleşme cihazları, Sıcaklık sensörleri, Basınç şalterleri, Schneider Sviçler, Siemens sviçler, Reer güvenlik ürünleri, Reer alan tarayıcı, reer ışık bariyeri, Euchner güvenlik ürünler, Euchner profinet kapı kilidi, Schemarsal sviç, Pepperl+Fuchs sensors, fotoelektrik sensorler, fotoseller, proksimity sensorleri, özel sensörler, nem sensörleri

ÜRÜN GÖRSELLERİ

SATIŞTAKİ ÜRÜNLERİN FİYAT LİSTELERİNİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İNDİRME SAYFASINA GİT