DİĞER GİRİŞİMLERİMİZ

NASREDDİN KAZANI NEDİR?

DEĞERLİ İŞ ORTAKLARIMIZ
BEFAŞ olarak yenilikçi fikirlere her zaman önem vermekteyiz. Değişen dünyanın ticari kurallarına uyan ve yeni kurallar öneren bir firma olmak istiyoruz. Bu amaçla geliştirdiğimiz yeni iş planını sizlerle paylaşmak arzusundayız. Stoklarınızda bulunan, kullanılmayan, her yıl envanterinizde gereksiz stok maliyeti olarak karşınıza çıkan, deponuzda fuzuli yer kaplayan, bina maliyetlerinizi ve dolayısı ile de gizli maliyetlerinizi arttıran ürünlerinizin satışını organize etmek istiyoruz. Bu vesile ile gereksiz maliyetlerinizi düşürmeye katkıda bulunacağımız umudundayız

Nasıl çalışıyoruz?

Nasreddin Kazanı Sitesinde satışına aracı olduğumuz parçalar farklı durumlarda olabilir.

Tamir görmüş parçalar

Stoklarımızdaki yedek parçaların bir kısmı tamir görmüştür. Sorgu sonuçlarında durum alanında, parçanın tamir gördüğü açıkça belirtilir.

Kullanılmış parçalar

Bu parçalar ilk sahibi tarafından kullanılmıştır ama fonksiyonel olarak çalışmaktadır. Hasarlı değildir ve tamir görmemiştir. Orijinal ambalajları yoktur.

Orijinal ambalajı olmayan ama yeni parçalar

Bu parçaların ambalajları tedarikçilerimizin stoklarına girerken kaybolmuştur ancak parçaların kendileri hiç kullanılmamıştır.

Orijinal ambalajında yeni parçalar

Orijinal ambalajları içindeki, hiçbir makineye takılıp kullanılmamış parçalar bu gruba girer.

Satıcısından temin edilen yeni parçalar

Orjinal ambalajı açılmamış ve satıcının garantisi altındaki parçalardır.

Tamir hizmeti

Arızalanmış elektrik & eletronik makine parçaları tamir edilir.

Biz Ne Yapıyoruz?

Befaş Mekatronik olarak, malzeme tedariği yaptığımız firmalara proje bazlı çözümler, otomasyon sistemleri kurulum, devreye alma ve servis hizmetleri veriyoruz.

Befaş Mekatronik ‘in faaliyetleri hakkında daha fazla bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için Befaş Mekatronik web sitesini ziyaret edebilirsiniz.