BEFAŞ MEKATRONİK ŞALT ÜRÜNLERİ SATIŞI

Befaş Mekatronik olarak öncü dünya markalarının şalt ürünlerini uygun fiyatlarla ve kısa temrin süreleriyle pazarla buluşturuyoruz. Otomotiv sektörü başta olmak üzere, gıda, makina imalatı, ve diğer sektörlere de şalt ürünleri, kontaktör, motor koruma, sigorta, klemens, buton tedariği yapan firmamız uzun yıllardır sektörde başarısını ispatlamıştır.

Satışımızda olan tüm şalt ürünleri, fiyat listelerimiz, tüm bayiliklerimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya fiyat teklifi almak için bizimle aşağıdaki bağlantıdan iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

ÖNDE GELEN ŞALT ÜRÜNLERİ MARKALARI

Firmamız önde gelen otomasyon malzemesi imalatçılarının ürünlerini satışa sunuyor. Aşağıda firmamizin satışında olan şalt ürünlerinin bir kısmını anahtar kelimeler halinde listelenmiş şekilde bulabilirsiniz.

Siemens motor koruma, Siemens termik, Siemens otomatik sigorta, Siemens kontaktör, Siemens buton, Schneider buton, Schneider kontaktör, Schneider motor koruma, Schneider acil stop, Schneider özel butonlar, Schneider yükse güçlü kontaktörler, Schneider sigortalar, Schneider kesiciler, Schneider dağıtıcılar, Schneider röle, Phoneix contact röleler, Phoneix contact özel röleler, Klemsan klemens, Klemsan kablo etiketleri, Weidmüller röleler, Schrack röle, Schrack özel röleler, Legrand sigortalar

ÜRÜN GÖRSELLERİ

SATIŞTAKİ ÜRÜNLERİN FİYAT LİSTELERİNİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İNDİRME SAYFASINA GİT